Zastosowanie kamienia naturalnego w budownictwie

Kamień naturalny jest to bardzo praktyczną i łatwą w utrzymaniu forma zdobienia wnętrz użytkowanych w celach biznesowych, jak  i w pomieszczeniach mieszkalnych.

W naszej firmie wykonacie Państwo takie elementy wyposażenia wnętrz, jak schody – schody granitowe, schody marmurowe, posadzki, elewacje, parapety – parapety granitowe, parapety marmurowe, blaty kuchenne i łazienkowe, ale również bardziej skomplikowane konstrukcje, jak kominki z kamienia czy zabudowy. Świadczymy usługi kamieniarskie Kraków i okolice ale także cała Polska. Nie boimy się zleceń wymagających inwencji czy wykorzystania nowatorskich rozwiązań.  Elementy wykonujemy, ze wszystkich rodzajów kamienia naturalnego, zarówno wg naszych projektów jak również na indywidualne zamówienie klientów.  Na życzenie przygotowujemy symulacje komputerowe, dzięki czemu mamy możliwość uzgodnienia wszelkich niezbędnych szczegółów przed wykonaniem zlecenia, a Klient ma możliwość obejrzenia jak element (np. blaty kuchenne granitowe, parapety marmurowe, parapety granitowe czy schody granitowe) może wyglądać po wykonaniu.

Produkowane przez nas wyroby z kamienia naturalnego mające szerokie zastosowanie w budownictwie w wykończeniach wnętrz domów i mieszkań takie jak blaty kuchenne granitowe, parapety granitowe, parapety marmurowe, schody granitowe, schody marmurowe oraz nagrobki granitowe oferujemy na terenie całej Polski jak i poza jej granicami. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska). Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice a także parapety granitowe Kraków i okolice, parapety marmurowe oraz realizacje typu schody granitowe Kraków i okolice, schody granitowe Małopolska oraz inne regiony kraju, schody marmurowe Kraków i okolice.