Blaty kuchenne

blaty kamienne z montażem

Oferujemy nowoczesne blaty kuchenne wykonane z kamienia naturalnego. Blaty kuchenne granitowe i marmurowe charakteryzuje trwałość oraz atrakcyjny wygląd. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości materiałów blaty kuchenne z kamieni naturalnych firmy MILBART stanowią nie tylko niezwykłą ozdobę każdej kuchni. Oferowane przez nas blaty kuchenne granitowe są również bezpieczne dla zdrowia, a także odporne na czynniki środowiskowe, tj. ścieranie, zaplamienie, zarysowania.

Wykonujemy blaty kuchenne z kamienia posiadające powierzchnię przyjemną w dotyku oraz umożliwiającą łatwe utrzymanie czystości. Blaty kuchenne granitowe MILBART odznaczają się eleganckim kształtem.

Wszystkie nasze produkty, w tym także blaty kuchenne granitowe wykonywane są na profesjonalnych maszynach znanych i cenionych producentów, dzięki czemu nasze wyroby dopracowywane są w najdrobniejszych szczegółach, a my możemy zagwarantować ich wysoką jakość oraz możliwość długotrwałego użytkowania. Oferujemy różne warianty wykończenia blatów kuchennych,  jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Zapewniamy, że dostosowujemy się z naszymi produktami do wymagań Klienta. Na życzenie Klienta wykonujemy blaty kuchenne granitowe według jego projektu. Inspiracją dla Państwa mogą być również nasze galerie zdjęć, gdzie mogą Państwo obejrzeć realizacje takie jak blaty kuchenne Kraków, blaty kuchenne granitowe Kraków, blaty kuchenne Zakopane, blaty kuchenne Małopolska i inne regiony oraz inne realizacje jak nasze usługi kamieniarskie Kraków i jego okolice.

Blaty kuchenne MILBART to:

  • trwałość
  • atrakcyjny wygląd
  • nowoczesne wykonanie

Wytwarzane przez nas blaty kuchenne granitowe oferujemy na terenie całego kraju jak i poza jego granicami. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).
Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice.

Nie wiesz co wybrać?

Pomożemy, doradzimy, wykonamy pomiar, zaprojektujemy

ZADZWOŃ DO NAS DZISIAJ!

Przedstawimy Ci ofertę

✆ 882 777 444

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com

Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul. Fabryczna 10

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00