Blaty Granitowe Kraków

blaty kamienne z montażem 8
blaty kamienne z montażem 5

Blaty granitowe z kamienia naturalnego charakteryzują się niezwykłą trwałością. Doskonale gładka powierzchnia odporna jest na zabrudzenia, zarysowania i ścieranie, dzięki czemu blat użytkowany może być bezpiecznie przez długie lata. Estetyczny wygląd granitowych blatów pięknie prezentuje się na tle pozostałego wyposażenia kuchni – nadając wnętrzu elegancji.

Niezależnie od stopnia trudności realizacji, tworzymy powierzchnie dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Wykonujemy blaty granitowe w wielu wariantach, w pełni dopasowując powierzchnię do indywidualnych wymagań i potrzeb klienta. Działamy przy pomocy nowoczesnego sprzętu, wzbogaconego o innowacyjne rozwiązania, tworząc blaty kuchenne o wyjątkowym charakterze.

Blaty granitowe Myślenice – połączenie elegancji z funkcjonalnością

Blaty granitowe wyróżniają się odpornością na wysokie temperatury, tłuszcz czy kwasy. Funkcjonalny kamień naturalny o niskiej nasiąkliwości sprawdzi się w najbardziej wymagających warunkach. Naturalny wygląd granitu wpasuje się w pomieszczenia utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym, dopełniając design wnętrza. Dysponujemy nieograniczoną paletą barw, dopasowując tym samym kolor powierzchni do pozostałego wyposażenia.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com

Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul. Fabryczna 10

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00