Blaty kuchenne kamienne Kraków

blaty kamienne z montażem

Blaty kuchenne kamienne to synonim elegancji i trwałości. Połączenie doskonałej jakości naturalnego kamienia z estetyką wykończenia, nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru. Blat kamienny cechuje się niezwykłą wytrzymałością, powierzchnia odporna jest zatem na zabrudzenia, zarysowania, tłuszcz, kwas, wodę czy działanie czynników zewnętrznych. Kuchnia to szczególny rodzaj pomieszczenia, jej wyposażenie musi być zatem w pełni funkcjonalne.

Tworzymy blaty kuchenne o nieskazitelnym wykończeniu. Idealnie gładkie powierzchnie dopełnią wnętrza nowoczesne, jak i utrzymane w stylu tradycyjnym. Specjalistyczne zaplecze techniczne w postaci nowoczesnych maszyn, pozwala nam wykonywać nawet najbardziej skomplikowane realizacje.

Blaty kuchenne kamienne Myślenice – wyjątkowy design

Gustownie wykończona kuchnia stanowi serce całego domu. To w niej dzielimy chwile radości z pozostałymi domownikami. Doświadczenie i wiedza pozwalają nam dobrać idealny blat do planowanego wystroju kuchni. Tworzymy blaty kuchenne kamienne w wielu wariantach oraz barwach. Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, gwarantując maksymalną satysfakcję z efektu finalnego. Służmy pomocą, wybierając wspólnie z klientem blat kuchenny, który podkreśli design całego wnętrza.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com

Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul. Fabryczna 10

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00