Parapety

Oferujemy parapety granitowe oraz parapety marmurowe , które znajdują doskonałe do zastosowanie na zewnątrz, jak i we wnętrzu mieszkania. Nasze produkty cechują się trwałością oraz elegancją wykonania. Parapety granitowe i parapety marmurowe Milbart są wytrzymałe na działanie warunków atmosferycznych, a także czynniki tj. ścieranie, czy nagłe zmiany temperatury. Ich atutem jest także ekologiczna struktura oraz możliwość łatwego utrzymania w czystości. Jeśli chodzi o parapety granitowe czy parapety marmurowe posiadamy bogatą ofertę w zakresie kolorystyki, wzorów i zastosowań. Parapety granitowe oraz parapety marmurowe Milbart tworzone są przy użyciu nowoczesnych maszyn do cięcia i polerowania, które umożliwiają nam wykonanie produktów wysokiej jakości. Każdy nasz wyrób powstaje zgodnie z międzynarodowymi atestami i certyfikatami jakości oraz spełnia normy w zakresie ochrony środowiska. Naszą ofertę dostosowujemy do życzeń oraz potrzeb Klientów.

Zawsze służymy Państwu fachowym doradztwem. Ze swej strony możemy zapewnić, że dostosowujemy się z naszymi produktami do wymagań Klienta. Na życzenie Klienta wykonujemy parapety granitowe czy parapety marmurowe według jego projektu. Inspiracją dla Państwa mogą być również nasze galerie zdjęć, gdzie mogą Państwo obejrzeć parapety granitowe jak i parapety marmurowe z terenu całej Polski jak parapety granitowe Kraków, parapety marmurowe jak i inne realizacje jako nasze usługi kamieniarskie Kraków jak schody granitowe Małopolska, schody marmurowe Kraków czy blaty kuchenne Kraków oraz jego okolice.

Parapety granitowe i parapety marmurowe Milbart to:

  •  trwałość
  •  elegancja
  •  ekologiczna struktura
  •  wysoka jakość wykonania

Nie wiesz co wybrać?

Pomożemy, doradzimy, wykonamy pomiar, zaprojektujemy

ZADZWOŃ DO NAS DZISIAJ!

Przedstawimy Ci ofertę

✆ 882 777 444

Produkowane przez nas wyroby z kamienia naturalnego mające szerokie zastosowanie w budownictwie w wykończeniach wnętrz domów i mieszkań takie jak parapety granitowe, parapety marmurowe, schody granitowe, blaty kuchenne granitowe, schody marmurowe oraz nagrobki granitowe oferujemy na terenie całej Polski jak i poza jej granicami. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności parapety granitowe Kraków i okolice, parapety marmurowe a także w innych dostępnych galeriach realizacje takie jak blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice oraz realizacje typu schody granitowe Kraków i okolice, schody granitowe Małopolska oraz inne regiony kraju, schody marmurowe Kraków i okolice.  

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com
Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul.Fabryczna 10
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00