Blaty marmurowe Kraków

Powierzchnia użytkowa w kuchni cechować musi się funkcjonalnością, a jej elegancki design dopełnia estetykę wnętrza. Solidne i wytrzymałe blaty marmurowe odporne są na zaplamienia, zabrudzenia, zarysowania, działanie wody czy czynników zewnętrznych. Marmur doskonale wpasuje się we wnętrza nowoczesne, jak i utrzymane w stylu tradycyjnym.

Na etapie projektowania pomieszczenia blaty marmurowe zdecydowanie wygrywają na tle konkurencyjnych materiałów. Naturalny kamień ceniony jest ze względu na swoją szczególną specyfikę. Idealnie gładka powierzchnia to gwarancja praktycznego użytkowania i estetycznego wyglądu. Kamienny blat w połączeniu z odpowiednio dobranymi szafkami nadaje pomieszczeniu prestiżu.

Blaty marmurowe Nowy Sącz – gładka powierzchnia użytkowa

Realizujemy zlecenia niezależnie od trudności. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, które pozwala nam tworzyć blaty marmurowe o wybranych kształtach. Precyzyjne wykończenie nadaje powierzchni gładkości, dzięki czemu charakteryzuje się ona starannością wykonania.

Kuchnia to wyjątkowe wnętrze w każdym mieszkaniu. Wspólnie z domownikami dzielimy w niej troski oraz radości dni codziennych. Pomieszczenie musi być zatem w pełni dopasowane do potrzeb i preferencji całej rodziny. Pomagamy tworzyć wnętrza marzeń o niezwykłym charakterze.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com

Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul. Fabryczna 10

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00