Milbart - Usługi Kamieniarskie

Firma MILBART jest doświadczoną, ambitną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług kamieniarskich w kamieniu naturalnym, mających szerokie zastosowanie w budownictwie jak blaty kuchenne granitowe, parapety granitowe, parapety marmurowe, schody granitowe, schody marmurowe. Ponadto świadczymy usługi kamieniarskie – Kraków i okolice ale także cała Polska – takie jak produkcja nagrobków granitowych i grobowców, zarówno według własnych projektów jak  i na indywidualne zlecenie Klienta.   Przed realizacją zamówień przygotowujemy symulację komputerową dzieła na życzenie Klienta. Produkowane przez nas wyroby z kamienia naturalnego takie jak blaty kuchenne granitowe, parapety granitowe, parapety marmurowe, schody granitowe, schody marmurowe oraz nagrobki granitowe oferujemy w całym kraju jak i poza jego granicami. Firma Milbart w regionie małopolski znana jest z szeroko pojętej działalności znanej szczególnie jako usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).

W naszej ofercie znajdą Państwo pełny zakres wyboru akcesoriów nagrobkowych i cmentarnych najlepszych marek (Caggiati, Pilla, Vezzani, Biondan i inne), a także chemii kamieniarskiej uznanych producentów (m.in. Tenax, Würth).

Systematycznie rozwijamy produkcję kamiennych elementów budowlanych. Oferujemy parapety granitowe, parapety marmurowe, schody granitowe, schody marmurowe, blaty kuchenne granitowe i łazienkowe z kamienia, elementy zabudowy kominków, posadzki, itp.  Proponujemy również zastosowanie kamienia w ogrodzie jako dekoracje (rzeźby z piaskowca) i elementy praktyczne (ławki , stoliki).

Wszystkie produkty wykonywane są na profesjonalnych maszynach znanych i cenionych producentów, dzięki czemu nasze wyroby dopracowywane są w najdrobniejszych szczegółach.  W pracach montażowych korzystamy z chemii budowlanej i kamieniarskiej cenionych producentów (m.in. Mapei, Tenax, Würth).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom stale poszerzamy ofertę.  Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Działamy na terenie całej Polski, w różnych lokalizacjach znane są nasze realizacje:
– blaty kuchenne – Kraków i okolice (blaty kuchenne granitowe: małopolska – całe województwo)
– parapety granitowe – Kraków i okolice
– parapety marmurowe
– schody granitowe – Kraków i okolice (schody granitowe małopolska jak i inne województwa)
– schody marmurowe – Kraków i okolice

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com
Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul.Fabryczna 10
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00