Nagrobki pojedyncze

W tej części przedstawiamy nagrobki granitowe, które ze względu na wielkość są przeznaczone na groby pojedyncze. W stałej ofercie posiadamy kilkanaście modeli nagrobków pojedynczych w atrakcyjnych cenach (już od 1200,-zł za korpus pomnika). 

Przeglądając galerię zdjęć  naszych realizacji natkniecie się Państwo na różne kształty nagrobków – pokazuje to m.in., jak różne są wyobrażenia na temat grobu pojedynczego w różnych regionach (nagrobki Podhale, Zakopane, Kraków czy cała Małopolska). Nagrobki  granitowe pojedyncze z powodu niewielkiej szerokości wykonywane są z reguły z jedną płytą lub otwarte z miejscem na ziemię.  Niemniej jednak wśród nagrobków granitowych zdarzają się również realizacje z dwoma płytami. 

My ze swej strony możemy zapewnić, że dostosowujemy się z naszymi produktami do wymagań Klienta. Na życzenie Klienta wykonujemy nagrobek według jego projektu – wystarczy rysunek lub zdjęcie grobu.  Inspiracją może być również nasza galeria zdjęć, gdzie mogą Państwo obejrzeć nagrobki granitowe z terenu całej Polski jak nagrobki Zakopane, nagrobki Podhale, nagrobki Małopolska oraz galeria szkiców nagrobków pojedynczych.   Przed realizacją zlecenia przygotowujemy symulację komputerową pomnika, tak aby oferowane przez nas nagrobki granitowe spełniały Państwa oczekiwania.

Nasze nagrobki wykonujemy tylko z granitu i jego pochodnych.  Nie używamy do produkcji nagrobków marmuru i innych kamieni z powodu słabej wytrzymałości materiału na warunki klimatyczne.  Wymiary nagrobka będą zależały od standardów jakie obowiązują na danym cmentarzu.  Nagrobki granitowe montujemy najczęściej na gotowych zbrojonych wylewkach fundamentowych jednoelementowych pod wymiar nagrobka.    

Oferujemy również szeroki wybór elementów zdobniczych i akcesoriów z kamienia, agromarlitu, czy metali nieżelaznych znanych producentów (m.in.: Caggiati, Pilla, Vezzani, Biondan). Z usług naszych – nagrobki – korzystają mieszkańcy takich lokalizacji jak Zakopane, Podhale, Kraków, Nowy Sącz (cała Małopolska).

Poniżej prezentujemy zdjęcia wybranych realizacji nagrobków pojedynczych (nagrobki granitowe – zapraszamy również do obejrzenia innych zdjęć w galerii): 

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com
Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul.Fabryczna 10
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00