Zlecenia, których się podejmujemy, staramy się wykonywać rzetelnie i terminowo.  Zależy nam, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług – usatysfakcjonowany Klient jest dla nas najlepszą reklamą oraz dodaje nam sił do lepszego wykonywania kolejnych prac.  Każde udane przedsięwzięcie jest filarem rozwoju naszej Firmy, tym bardziej wartościowe jeśli jest podparte rekomendacjami naszych zadowolonych Klientów. Państwa szczere rekomendacje obejmujące należyte wykonanie oferowanych przez nas usług kamieniarskich, których efektem są oryginalne i sprawdzone schody marmurowe, schody granitowe, posadzki z kamienia, elewacje a także blaty kuchenne granitowe, parapety granitowe, parapety marmurowe są dla nas prawdziwym powodem do dumy. Prezentowane poniżej rekomendacje pochodzą z całej Polski, w szczególności Małopolska Kraków Mszana Dolna Zakopane Nowy Sącza Limanowa i Myślenice..

Do naszych Klientów zadowolonych z naszych usług zwracamy się z wielką prośbą o przesyłanie nam rekomendacji pisemnych, również w formie elektronicznej.

Parafia Mariacka w Krakowie
"Parafia Mariacka w Krakowie składa podziękowania firmie MILBART z Mszany Dolnej za solidne i terminowe wykonanie schodów wejściowych z piaskowca (...). Firma ta jest godna polecenia jej usług."
Ks.Infułat Archiprezbiter Bazyliki Mariackiej w Krakowie
4.12.2010
Kraków, Małopolska
Urząd Gminy Pcim
"Urząd Gminy Pcim potwierdza, że Firma "MILBART" (...) wykonała w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Pcimiu remont schodów zewnętrznych i wewnętrznych (...), ogrodzenia wokół parkingu przy remizie z elementów kutych. Prace zostały wykonane w ustalonym terminie i z należytą starannością."
Wójt Gminy Pcim
8.12.2009
Pcim, Małopolska
Miasto Mszana Dolna
"Potwierdzam wykonanie remontu mogiły zbiorowej ofiar terroru hitlerowskiego przy ul.Ogrodowej w Mszanie Dolnej (...). Firma "MILBART" (...) wykonała prace terminowo i solidnie."
Burmistrz Miasta Mszana Dolna
4.11.2009
Mszana Dolna, Małopolska
Zgromadzenie SS Franciszkanek Rodziny Maryi w Krakowie
"(...) Prace wykonane zostały terminowo i solidnie, tak przy nagrobku, jak i (..) parapetów do budynku (...)"
10.07.2009
Kraków, Małopolska
F.H.U."PRAKTYK"
"Potwierdzamy, że firma MILBART (...) jest wieloletnim dostawcą usług i materiałów kamieniarskich (parapety, schody, blaty z kamieni naturalnych) dla naszej firmy. W/w firma zawsze stara się wykonywać zlecone zadania sprawnie i solidnie."
7.07.2008
Mszana Dolna, Małopolska

Firma kamieniarska MILBART świadczy różnego rodzaju usługi kamieniarskie – Kraków i okolice (Małopolska) jak i cała Polska.   Posiadamy duże doświadczenie w realizacjach związanych z budownictwem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami kamienia naturalnego jesteśmy w stanie wykonać prace w każdym kamieniu oraz pomóc w wyborze odpowiednich kamieni, aby efekt zaspokoił potrzeby Klienta. Jesteśmy również bezpośrednim importerem kamieni z całego Świata. W trakcie prac korzystamy z narzędzi renomowanych firm, a także z certyfikowanej chemii kamieniarskiej i budowlanej, dzięki czemu oferowane przez nas wytwory z kamienia naturalnego jak schody marmurowe, schody granitowe, posadzki, elewacje z kamienia, parapety granitowe czy parapety marmurowe jak i blaty kuchenne granitowe odznaczają się najwyższą jakością wykonania. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).


Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności schody granitowe Kraków i okolice, schody granitowe Małopolska oraz inne regiony kraju, schody marmurowe Kraków i okolice a także innego rodzaju realizacje z kamienia jak blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice a także parapety granitowe Kraków i okolice, parapety marmurowe.