Tablice napisowe

W części nazwanej „TABLICE NAPISOWE” przedstawiamy element nagrobka granitowego, na który wpisuje się inskrypcje dotyczące osoby zmarłej (np.imię i nazwisko, datę urodzin i śmierci), a czasami także sentencję.

W różnych częściach świata ten element przyjmuje różną formę.   W zależności od tradycji i przepisów panujących na danym cmentarzu element ten może leżeć bezpośrednio na ziemi lub może stanowić element większej całości (np.nagrobka).   Nasze „napisówki” mające zastosowanie pod nagrobki granitowe  wykonujemy z różnego rodzaju granitu (zobacz wzory kamieni).  W przeważającej części wykonujemy tablice z czarnego granitu pod nagrobki granitowe.   Na czarnym kamieniu dobrze widać litery oraz ornamenty.

Nasza firma świadczy usługi w zakresie:

  • liternictwa wykonanego metodą kucia lub piaskowania
  • wizerunków oraz portretów wykonywanych metodą grawerowania
  • ornamentów wykonywanych ręcznie lub komputerowo
  • wykonywania rzeźb i płaskorzeźb
  • złocenia – złotem 23 3 karat
  • litery oraz inne dodatki z brązu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stale poszerzamy nasza ofertę o nowe wzory.   W miarę możliwości realizujemy projekty i pomysły klientów.  Mamy nadzieje, że bogaty zbiór wzorów pomoże Państwu dokonać właściwego wyboru odpowiedniej formy tablicy napisowej pod nagrobek granitowy.

Produkowane przez nas tablice napisowe pod nagrobki granitowe oferujemy w całym kraju, przykładem mogą być nagrobki Zakopane, nagrobki Kraków, nagrobki Podhale (cała małopolska).

Zapraszamy do obejrzenia tablic napisowych (przykłady głównie na nagrobkach granitowych z małopolski jak Kraków, Zakopane, rejon Podhala, Nowy Sącz) wykonywanych przez naszą firmę:

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com
Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul.Fabryczna 10
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00