Milbart - Usługi Kamieniarskie

Firma MILBART jest doświadczoną, ambitną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług kamieniarskich w kamieniu naturalnym, przede wszystkim nagrobków granitowych i grobowców, zarówno według własnych projektów jak i na indywidualne zlecenie Klienta. Przed realizacją zamówień przygotowujemy symulację komputerową dzieła na życzenie Klienta. Posiadamy bardzo szeroki wachlarz wyboru asortymentu takiego jak nagrobki granitowe zarówno pojedyncze jak i podwójne, a także grobowce.

W naszej ofercie znajda Państwo pełną ofertę akcesoriów nagrobkowych i cmentarnych najlepszych marek (Caggiati, Pilla, Vezzani, Biondan i inne), a także chemii kamieniarskiej uznanych producentów (m.in. Tenax, Würth). Tworzymy nagrobki granitowe, nagrobki pojedyncze, podwójne, a także całe grobowce.

Obok nagrobków granitowych systematycznie rozwijamy produkcję kamiennych elementów budowlanych. Oferujemy parapety, schody, blaty kuchenne i łazienkowe, elementy zabudowy kominków, posadzki, itp. Proponujemy również zastosowanie kamienia w ogrodzie jako dekoracje (rzeźby z piaskowca) i elementy praktyczne (ławki , stoliki ).

Wszystkie produkty (nagrobki granitowe) wykonywane sa na profesjonalnych maszynach znanych i cenionych producentów, dzięki czemu nasze wyroby dopracowywane są w najdrobniejszych szczegółach. W pracach montażowych korzystamy z chemii budowlanej i kamieniarskiej cenionych producentów (m.in. Mapei, Tenax, Würth).

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientom stale poszerzamy ofertę, szczególnie o nowe nagrobki granitowe. Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Produkowane przez nas nagrobki granitowe oferujemy w całym kraju jak i poza jego granicami. Nasze usługi są bardzo dobrze znane na terenie województwa małopolskiego. Nagrobki przez nas oferowane znajdują się w wielu miejscach – cała Małopolska, a szczególnie nagrobki Zakopane, Podhale, Kraków, a także Myślenice, Nowy Targ oraz Limanowa.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć grobowców, w galerii znajdują się zdjęcia prezentujące grobowce oraz nagrobki granitowe.
Prezentowane w galerii zdjęciowej grobowce i nagrobki granitowe pochodzą z różnych lokalizacji (przykład nagrobki Małopolska, nagrobki Podhale, nagrobki Zakopane)

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com
Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul.Fabryczna 10
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00