Ogród

Granit jako kamień naturalny wspaniale prezentuje się na tle przyrody. Przedstawiamy możliwości zastosowania kamienia w Państwa ogrodzie.  Szeroka gama kolorów granitu oraz różne sposoby jego obróbki pozwalają na wkomponowanie go do różnego rodzaju ogrodów.  Poza elementami architektury ogrodowej wykonywanymi na zamówienie w ramach usługi kamieniarskiej w stałej sprzedaży posiadamy również rzeźby czy elementy użytkowe. Inspiracją dla Państwa mogą być nasze galerie zdjęć, gdzie mogą Państwo obejrzeć przykłady produktów z kamienia naturalnego w ogrodzie.

Produkowane przez nas wyroby z kamienia naturalnego mające szerokie zastosowanie w budownictwie w wykończeniach wnętrz domów i mieszkań takie jak kamienne elementy architektury ogrodowej oraz innego rodzaju realizacje jak schody marmurowe, schody granitowe a także blaty kuchenne granitowe, parapety granitowe, parapety marmurowe oferujemy na terenie całej Polski jak i poza jej granicami. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).

Zapraszamy także do obejrzenia naszych pozostałych galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności schody granitowe Kraków i okolice, schody granitowe Małopolska oraz inne regiony kraju, schody marmurowe Kraków i okolice a także innego rodzaju realizacje z kamienia jak blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice a także parapety granitowe Kraków i okolice, parapety marmurowe oraz podobne realizacje typu usługi kamieniarskie Kraków.

Zapraszamy do obejrzenia oferowanych przez naszą firmę kamiennych elementów architektury ogrodowej:

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com
Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul.Fabryczna 10
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00