Parapety z kamienia Nowy Sącz

Naturalny kamień to wyjątkowy materiał, cechujący się niezwykłą trwałością. Na tle innych tworzyw wyróżnia się wysokim stopniem odporności na zabrudzenia, zaplamienia, zarysowania, działanie czynników zewnętrznych lub warunków atmosferycznych. Parapety z kamienia zamontować możemy zatem zarówno wewnątrz naszych pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynku. Bogata paleta barw pozwala dobrać idealny odcień do kolorystyki wnętrza, stolarki okiennej czy elewacji.

Eleganckie, kamienne parapety to unikatowe wykończenie każdego pomieszczenia. Nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru, znacząco zwiększając walory estetyczne.

Parapety z marmuru Nowy Sącz – unikatowe wykończenie wnętrza

Projektując wymarzony dom, zwracamy uwagę na najmniejszy szczegół. Istotny jest każdy element projektu, bowiem całość tworzyć będzie bezpieczną przestrzeń dla każdego z domowników. Istotna jest zatem nie tylko estetyka, ale także funkcjonalność. Parapety z marmuru wpasują się we wnętrza utrzymane w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Kamień w połączeniu ze stolarką okienną doskonale prezentować się będzie na tle pozostałego wyposażenia.

Realizujemy najbardziej skomplikowane zlecenia, tworząc parapety maksymalnie dopasowane do potrzeb oraz preferencji użytkowników. 

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com

Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul. Fabryczna 10

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00