Parapety granitowe Nowy Sącz

kamień w domu to dobry wybór

Parapety to obowiązkowe dopełnienie każdego budynku. Odpowiednio dobrane idealnie komponują się ze stolarką okienną, starannie wykańczając całość. Parapety granitowe to wyjątkowe rozwiązanie o unikatowym designie. Elegancki wygląd kamienia naturalnego pięknie prezentuje się na tle pozostałych elementów budynku. Granit cechuje się niezwykłą odpornością i wytrzymałością na warunki atmosferyczne. Idealnie twarda powierzchnia niewrażliwa jest na uszkodzenia mechaniczne, parapety granitowe wyróżniają się więc niezwykłą żywotnością. Różnorodność barw granitu pozwala dobrać idealny odcień do kolorystyki okien bądź elewacji.

Parapety granitowe doskonale prezentują się w pomieszczeniach utrzymanych w klasycznej lub industrialnej stylistyce. Naturalny kamień odporny jest na zabrudzenia, zaplamienia czy zarysowania.

Parapety granitowe zewnętrzne i wewnętrzne

Tworzymy parapety granitowe w każdym kształcie. Posiadamy nowoczesne maszyny, wzbogacone w innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyciąć najbardziej skomplikowaną formę. Indywidualne podejście do każdej realizacji pozwala nam wykonywać parapety maksymalnie dopasowane do preferencji klienta. Skupiamy się na perfekcyjnej dokładności, finalny efekt zachwyca zatem unikatowym designem.

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com

Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul. Fabryczna 10

Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00