Kominki

Oferujemy nowoczesne kominki wykonane m.in. z eleganckiego marmuru oraz granitu (kominki granitowe i kominki marmurowe). Indywidualne cechy tych kamieni oraz ich szlachetna struktura pozwalają nam stworzyć unikatowe egzemplarze, które każde wnętrze uczynią wyjątkowym.

Doświadczenie w obróbce kamienia naturalnego pozwala nam wykonywać kominki granitowe oraz kominki marmurowe z dbałością o najmniejsze detale. Poszczególne elementy marmuru oraz granitu dobieramy tak, aby ze sobą harmonizowały.  Nasze produkty są ekologiczne, spełniają najwyższe standardy techniczne oraz jakościowe. Obudowy kominków MILBART wykonywane są na profesjonalnych maszynach znanych i cenionych producentów. Dostosowywane są przy tym do wymiarów i ukształtowania Państwa salonu.

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i ich zastosowania, a ich szeroki wybór  sprawia, że jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych Klientów. Ze swej strony możemy zapewnić, że dostosowujemy się z naszymi produktami do wymagań Klienta. Na życzenie Klienta wykonujemy kominki granitowe czy kominki marmurowe według jego projektu. Inspiracją dla Państwa mogą być również nasze galerie zdjęć, gdzie mogą Państwo obejrzeć kominki granitowe oraz kominki marmurowe oraz inne realizacje jak usługi kamieniarskie Kraków.

Kominki MILBART cechuje:

  • naturalne piękno kamienia
  • niepowtarzalne kolory i wzory
  • perfekcyjne wykonanie
  • trwałość
Produkowane przez nas wyroby z kamienia naturalnego mające szerokie zastosowanie w budownictwie w wykończeniach wnętrz domów i mieszkań takie jak kominki granitowe i marmurowe oraz innego typu realizacje jak schody marmurowe, schody granitowe a także blaty kuchenne granitowe, parapety granitowe, parapety marmurowe oferujemy na terenie całej Polski jak i poza jej granicami. W regionie małopolski jesteśmy znani z szeroko pojętej działalności takiej jak usługi kamieniarskie Kraków i okolice, Zakopane, Myślenice, Limanowa, Nowy Sącz (cała Małopolska).

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć, gdzie prezentowane są realizacje z różnych części kraju, a w szczególności schody granitowe Kraków i okolice, schody granitowe Małopolska oraz inne regiony kraju, schody marmurowe Kraków i okolice a także innego rodzaju realizacje z kamienia jak blaty kuchenne Kraków i okolice, blaty kuchenne granitowe Kraków i okolice oraz blaty kuchenne Małopolska (Nowy Sącz, Zakopane), blaty kuchenne z kamienia Kraków i okolice a także parapety granitowe Kraków i okolice, parapety marmurowe oraz podobne realizacje typu usługi kamieniarskie Kraków.
Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

Telefon: +48 882-777-444
E-mail: biuro@milbart.com
Adres: 34-730 Mszana Dolna, ul. Matejki 24B,
ZAKŁAD PRODUKCYJNY
34-70 Mszana Dolna, ul.Fabryczna 10
Godziny otwarcia:
Poniedziałek — Piątek: 7:00 – 19:00
Sobota: 7:00 – 14:00